Spelbord

722387

SPELBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, rikskuren fot, höjd ca 80, 89x44 cm

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Spelbord

Budhistorik (14 bud)
5532279
900
5532254
850
5532247
5532242
750
5532093
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.