Skrivbord

722380

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, beslag i mässing, delvis läderklädd skiva, höjd ca 77, 112x61 cm

Slitage, märken, fanerlagningar

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 3

Skrivbord

Budhistorik (34 bud)
5530724
5 400
5530723
5 200
5530720
5 000
5530717
4 800
5530710
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.