Skrivbord jugend

722379

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, beslag i mässing, delvis läderklädd skiva, höjd ca 77, 112x61 cm

Smärre slitage, skiva med senare kläddsel, nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Skrivbord jugend

Budhistorik (44 bud)
5532590
5 000
5532586
4 800
5532581
4 600
5532585
4 600
5532581
4 400

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.