Lars Norrman oljlemålning

722374

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med liggande kvinna, signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 29x38 cm

Någon smärre fläck

Lars Norrman oljlemålning

Budhistorik (4 bud)

5535047
5528670
5527595
600
5525114

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.