Bert-Håge Häverö färglitografi

722368

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Gårdsauktion, signerad och daterad 1977, färglitografi, numrerad 12/310, ca 52x46 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (17 bud)
5551623
5551620
5551616
950
5551613
900
5551608
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.