Adolf Baumgartner oljemålning

722353

ADOLF BAUMGARTNER (Österrike, 1893-1939): Fiskarkvinnor vid kusten, signerad, olja på duk, 68x98 cm

Mindre duklagning

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Adolf Baumgartner oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5542205
5542204
450
5529424
5528275
5527491

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.