Oskar Bergman akvarell

722351

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skärgårdslandskap, signerad och daterad Nämndö 19 juni 1930, akvarell, ca 35x48 cm

Ej examinerad ur ram

Ändringar/tillägg
Akvarell

Linnégatan 21, Norrköping

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (9 bud)
5540211
1 300
5540067
5539935
5539791
650
5539768
600

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.