Henning Hougaard oljemålning

722347

HENNING HOUGAARD (1922-1995): Räv i vinterlandskap, olja på duk, signerad, ca 44x64 cm

Något obetydligt märke

Linnégatan 21, Norrköping

Henning Hougaard oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5539175
5539174
750
5525186
700
5525178
500
5523950

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.