Frans Wilhelm Odelmark akvarell

722345

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Haremsmotiv, akvarell, signerad, 42x32 cm

Något mindre märke

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (9 bud)
5523203
1 800
5539713
1 700
5523203
1 600
5539712
5523203
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.