Einar Forseth blyerts och akvarell

722343

EINAR FORSETH (1892-1982): Parklandskap, signerad och daterad 1934, blyerts och akvarell, ca 52x35 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

5520975
5520973

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.