Selknä

722330

SELKNÄ, 1 par, bogskott, dekor i relief, troligen Hälsingland, daterade 1734, detaljer i järn, ca 14x14 cm

ett beslag saknas/skadat, slitage

Diverse, Allmoge

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Selknä

Budhistorik (18 bud)
5571581
5570687
5571579
5570687
950
5569451
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.