Karaffer 4 st glas silverfattning Paris 1800-tal

722319

KARAFFER, 4 st., silverfattning och propp stämplade Paris 1800-talets slut, glaset med graverad dekor, höjd 22 cm, en maed mästarstämpel AF

en silverfattning med skador och halsen under silverfattningen med skador och bit saknas

Silver

Budhistorik (17 bud)
5553888
5562160
5553888
2 800
5562156
2 600
5553888
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.