Piedestal 1900-talets andra hälft

722296

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, förgylld, skivor av kolmårdsmarmor, höjd ca 71 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

5524427
5518121

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.