Skulpturer 1 par brons 1800-/1900-tal

722294

SKULPTURER, 1 par, brons, 1800-/1900-tal, otydligt signatur i gjutningen, sockel av mässing, herdefolk, höjd ca 42-46 cm

Smärre ytslitage

Diverse, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (7 bud)
5532028
1 400
5531697
5530684
950
5530681
900
5530677
850

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.