Sidobord gustaviansk stil

722292

SIDOBORD, alt. BLOMBORD, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, målad dekor, profilerad kant i mässing, höjd ca 76, 39x39 cm

Slitage och ytskador, kompletterad, fuktskadat, färgbortfall, avskav, repor, kantstöd, undere hyllplan saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sidobord gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
5523926
1 300
5520705
5521673
5520705
5521672

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.