Spegel 1800-tal

722287

SPEGEL, 1800-talets första hälft, nyrokoko, asymmetrisk form, rikt skulpterad och delvis genombruten dekor i form av rocailler och rosor, ca 54x34 cm

Spegelglas med skador i folieringen

Speglar

Rum 7

Spegel 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
5521271
3 400
5520894
3 200
5521057
5520894
2 600
5521044
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.