Golvlampa Knud Christensen

722286

KNUD CHRISTENSEN, golvlampa "701b", 1900-talets mitt, för Elit, Danmark, mässing, etikettmärkt, höjd ca 116, skärmens diameter ca 20 cm

Bruksslitage, repor, förnyad el, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa Knud Christensen

Budhistorik (11 bud)
5520033
1 600
5519442
5520031
1 400
5519442
1 300
5520029

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.