Madeleine Pyk

722283

MADELEINE PYK (född 1934): ''Den döde gondoljärens begrafning", olja på duk, signerad och daterad 1975, ca 82 x 65 cm

Madeleine Pyk

Budhistorik (3 bud)

5513963
12 000
5511086
5 000
5508361

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.