Pallar 6 styck

722280

PALLAR, 6 st, 1900-talets mitt, varav 5 i orange och en i vit, stomme i kromad metall med sits i hårdplast, sitthöjd ca 45, diameter ca 34 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, solblekta, repor, rost

Möbler, Övriga möbler

Hylla 9

Pallar 6 styck

Budhistorik (18 bud)
5522927
1 600
5521723
5522926
5521723
5520609

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.