Kolonnskåp gustaviansk stil

722277

KOLONNSKÅP, 1 par, 1900-talets senare del, gustaviansk stil, konisk form, kanelerad dekor, vitmålade, svartmålade postament, höjd 129 cm

Slitage , torrsprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Kolonnskåp gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
5518010
3 200
5516898
5513460
2 800
5513460
5513459
1 700

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.