Skrivbord jugend 1900-talets första hälft

722275

SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första hälft, fanerat med valnöt, fem lådor, beslag av mässing, skiva med infällt konstskinn, höjd ca 77, 125x70 cm

Nyckel finns, slitage

Möbler, Kontorsmöbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5514824
2020-01-12 13:07:06

2020-01-17 kl 12:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.