Fotografier film

722267

FOTOGRAFIER, 1900-tal, totalt ca 18 st, med bl. a. Christina Schollin och Jarl Kulle, från "Änglar, finns dom...", varierande mått ca 18x24-26x36 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, rev, veck

Diverse, Fotografi

Fotografier film

Budhistorik (1 bud)

5524286
2020-01-15 20:13:48

2020-01-16 kl 20:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.