Roberto Matta färgetsning

722257

ROBERTO MATTA, färgetsning, signerad och numrerad XIV/XV, plåtstorlek 35 x 26 cm. .

Något gulnad, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (5 bud)
5519909
1 800
5509827
1 600
5509071
1 400
5509070
5508346

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.