Erika Höglund glasskulptur

722252

SKULPTUR, glas, Erika Höglund, signerade E Höglund Målerås 25010 höjd 25 cm

Skador: Liten nagg på kant baktill

Glas, Konstglas

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Erika Höglund glasskulptur

Budhistorik (6 bud)
5541836
550
5525094
500
5539627
450
5525094
5539625

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.