Bengt Orup 4 litografier

722249

BENGT ORUP (1916-1996), 4 st färglitografier, signerade, samtliga nr 78/200, ca 22x26 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bengt Orup 4 litografier

Budhistorik (4 bud)

5540559
450
5539565
5535147
5527602

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.