Krön empire

722247

KRÖN, 1800-talets början, empire, skuret trä, bronserat o förgyllt, höjd 34, bredd 47 cm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse, Klockor/Ur, Stopalo

Krön empire

Budhistorik (17 bud)
5534017
1 300
5532786
5528707
5532785
5528707
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.