Byrå 1800-tal

722239

BYRÅ, 1800-tal, rokokostil, svartmålad, draghandtag i förgylld mässing, höjd 78, 109x56 cm

Senare bemålad, omarbetad, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

5523028
850
5518802
5511508

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.