Thomas Sewell Robins akvarell

722227

THOMAS SEWELL ROBINS (1810/14-1880): Marinmotiv, signerad och daterad TS Robins 1856?, akvarell, ca 44x61 cm

Hörn med reva

Konst, Äldre måleri

Thomas Sewell Robins akvarell

Budhistorik (2 bud)

5510889
5509025

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.