Biskvi flickdockor

722222

BISKVI FLICKDOCKOR, 7 st, 1900-1930-tal, olika fabrikat, bl.a Armand Marseille, mm, kroppar i tyg, massa, trä och celluloid, längd ca 22-45 cm

Diverse skador,

Leksaker, Diverse

Visas på begäran

Biskvi flickdockor

Budhistorik (24 bud)
5528165
5527504
5527736
5527504
1 600
5526800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.