Vas Kina

722214

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger med motiv av drake mot gul fond, höjd ca 47 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 3

Vas Kina

Budhistorik (8 bud)
5519299
5516100
1 400
5516100
5519296
5516100
500

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.