Bordspendyl Louis XV-stil

722210

BORDSPENDYL, med sockel, 1900-talets början, Louis XV-stil, bemålat, dekor i brons, urtavla med emaljerade romerska siffror, total höjd 53 cm, pendel o nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Klockor/Ur, Bordsur, Stopalo

Rum 2

Bordspendyl Louis XV-stil

Budhistorik (15 bud)
5536161
4 400
5536154
4 200
5536159
5536154
3 800
5536155
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.