Spegel

722208

SPEGEL, med träram, kvadratisk, floral dekor, omkring 1900-talets mitt, 54x54 cm

Slitage

Speglar

Rum 3

Spegel

Budhistorik (5 bud)
5521518
500
5513646
450
5510545
5513644
5510545

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.