Bordsur 1800-tal

722199

BORDSUR, 1800-tal, fanérat i mahogny, detaljer i mässing, dekor av intarsia, emaljerad urtavla med romerska siffror, höjd ca 31 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skadat glas, fanérskador, visare saknas

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordsur 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
5519650
500
5534083
450
5519650
5534082
5519650

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.