Roger Risberg

722197

ROGER RISBERG (1956-2011): Färglitografisk mapp med fyra blad, signerade RR och numrerade 65/150 "Fyra litografier". Innehåller följande blad: "Tandläkarskräck", "Måna Lisa", "Nr. 4" och "Ingemar Johansson Göteborg". Utgivna av Galerie Bel'Art, Stockholm, 2010. Tryckta på Medstone papper, ca 59,5x44 cm

Rum 8

Roger Risberg

Budhistorik (16 bud)
5520784
5520577
3 800
5512613
3 600
5520565
3 400
5512613
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.