Bordspendyl 1800-tal

722194

BORDSPENDYL, 1800-tal, renässansstil, förgyllt, urtavla med romerska siffror, höjd ca 40 cm, pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel o glas saknas, lös visare medföljer, smärre skador

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
5536538
5536548
5536538
5535715
950
5535715
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.