Omega fickur 1900-talets första hälft

722187

OMEGA, fickur, silver 800, 1900-talets första hälft, manuellt, plexiglas, boettnummer 5942891, urverk 5116807, diameter ca 50 mm

Fungerar ej vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej, slitage

Klockor/Ur

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (3 bud)

5527073
900
5517510
850
5512483

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.