Snapsglas 8 st 1800-tal

722184

SNAPSGLAS, 8 st, 1800-tal, glas, slipad dekor, kvadratisk fotplatta, höjd ca 13 cm.

Medföljer 2 st med nagg

Fotplatta med nagg

Glas, Dricksglas

Snapsglas 8 st 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

5524658
2020-01-15 22:35:26

2020-01-16 kl 21:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.