Schuco teddybjörnar

722183

SCHUCO TRICKY "YES OR NO" TEDDYBJÖRNAR, 2 st, omkring 1900 talets mitt, stoppad beige plysch, ögon i glas, längd ca 31 resp 39 cm

Den större med defekt speldosa, den mindre med defekt brummeasnism, slitage och lagningar

Leksaker, Diverse

Monter 2

Schuco teddybjörnar

Budhistorik (8 bud)
5529224
5529221
850
5529220
5529219
750
5529218
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.