Fåtölj

722177

OLE WANSCHER, fåtölj, trol Paul Jeppesen Möbelfabrik, 1960/70-tal, lös sitt- och ryggdyna klädd i vitt , sitthöjd ca 40 cm

Proviniens: Danska Försvarsministeriet

Omklädd

Ändringar/tillägg
Text uppdaterad 14/1

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Fåtölj

Budhistorik (22 bud)
5521289
1 800
5521278
1 700
5520827
1 600
5520728
5520824

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.