Urfodral 1800-tal

722174

URFODRAL, 2 st, 1800-tal, fanérat i mahogny resp bemålat, höjd ca 41 resp 43 cm
PROVENIENS: Stopalo

Skador, senare bemålning

Klockor/Ur, Stopalo

Rum 1

Urfodral 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
5536444
900
5536439
850
5536426
5536438
750
5536426
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.