Postament 1900-talets början

722165

POSTAMENT, 1900-talets början, marmor, infälld patinerad metallplakett föreställande Sabinskornas bortrövande, höjd ca 42, 34x34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lösa delar, nagg, borrad skiva

Möbler, Övriga möbler, Stopalo

Rum 2

Postament 1900-talets början

Budhistorik (23 bud)
5537118
5 000
5537124
4 800
5537118
4 600
5537110
4 400
5537110
3 800

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.