Spegel och konsolbord Slutarps möbelindustri

722148

SPEGEL med KONSOLBORD, Slutarps möbelindustri, 1960/70-tal, jakaranda, målad spegel, luckor och ben, bordets höjd 48, längd 80x32, spegel höjd 104x52 cm, Citesintyg medföljer (Nummer 50015-17)

Smärre slitage, Citesintyg medföljer

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Budhistorik (3 bud)

5518814
600
5518812
500
5509320

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.