Spegel i stål

722144

FAT / SPEGEL, 1900-talets slut, rostfritt stål, enligt uppgift inköpt på Nordiska galleriet, diameter ca 61 cm

Smärre slitage och repor

Speglar, Design

Spegel i stål

Budhistorik (1 bud)

5520482
2020-01-14 14:53:33

2020-01-15 kl 10:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.