Taburetter 1 par

722142

TABURETTER, 1 par, 1900-talets början, karl johan-stil, fanerade i mahogny, sitthöjd ca 44 cm

Möbler, Stolar

Rum 6

Taburetter 1 par

Budhistorik (30 bud)
5520071
2 600
5520070
2 400
5520066
5520069
5520066

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.