Robert Högfeldt

722139

ROBERT HÖGFELDT, olja på pannå, landskap, 46 x 55 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Robert Högfeldt

Budhistorik (2 bud)

5553927
5549231

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.