Pall / Trappstege tidigt 1900-tal

722138

PALL / TRAPPSTEGE, tidigt 1900-tal, målad, sitthöjd 47, total höjd 90 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (17 bud)
5523713
5523716
5523713
1 900
5512654
1 800
5520505
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.