Skålfat Imari

722135

SKÅLFAT, 4 st, porslin, Imari, Japan, 1900-tal, diameter 21,5-30,5 cm.

Bruksslitage, tillverkningsdefekter.

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Skålfat Imari

Budhistorik

2020-01-24 kl 20:26
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.