Sängbord

722134

SÄNGBORD, 1 par, 1960-tal, skiva i glas, låda, höjd ca 56, 40x33 cm

Slitage/märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Sängbord

Budhistorik (6 bud)
5521053
650
5513504
500
5513502
450
5513501
5513499

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.