Thor-Leif Fogelberg

722133

THOR-LEIF FOGELBERG, teckning, "Clématis Jackmanii", signerad och daterad -97, dagmått 22,5 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Thor-Leif Fogelberg

Budhistorik (1 bud)

5555663
2020-01-24 20:13:45

2020-01-24 kl 20:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.