Dörrkläpp mässing 1900-tal

722129

DÖRRKLÄPP, mässing, 1900-tal, i form av ankare, längd ca 29 cm

Slitage

Diverse, Metall, Nautica/Technica

Linnégatan 21, Norrköping

Dörrkläpp mässing 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
5523325
5522466
750
5522466
600
5523322
550
5522466
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.